Emily Ratajkowski’den Harry Styles itirafı… İlişkisiyle ilgili detayları açıkladı

Biri dünyaca ünlü bir model… Diğeri ise önce müzik sonra da sinema endüstrisinde başarılı bir yıldız… Emily Ratajkowski ve Harry Styles’ın aşkı son günlerin en dikkat çeken magazin haberlerinden biri oldu. İkili, Harry Styles’ın konser turunun bir parçası olan Tokyo’da öpüşürken yakalandı. Ancak Emrata (Emily Ratajkowski) ve Harry Styles aşkının çok daha önce başladığı ortaya çıktı.

Emily Ratajkowski, 9 Mart’ta katıldığı bir podcast’te zaten yeni aşkıyla ilgili ipuçları vermiş. Ünlü model, görüştüğü kişi hakkına şunları söylemiş: “Hoşlandığım biriyle yeni çıkmaya başladım. Yani, bu farklı hissettiriyor. Benimle dört hafta önce konuşsaydın, ‘Kesinlikle çıkmakla ilgilenmiyorum’ derdim. O, harika biri.”

Emily, kişinin adını söylemese de öpüşme görüntülerinden sonra 29 yaşındaki Harry Styles’tan bahsettiği tahmin ediliyor.

Ratajkowski, Styles’ın ismini vermeden görüştüğü kişiyle ilgili konuşmaya ve detaylar vermeye devam ediyor: “O, süper iyi bir adam. Çok bağımsız birini seviyorum. Kendine daha fazla güvenen ve daha fazla yaşam enerjisine sahip biriyle çıkmanın küskünlüğü önlemeye yardımcı olacağını umuyorum. İyi kalpli insanlar, düşünceli insanlar, iyi siyaset yapan insanlar arıyorum. Komik olan insanları severim.”

Ratajkowski, Eylül 2022’de Sebastian Bear-McClard’dan boşandıktan sonra oldukça hareketli bir aşk hayatına sahip. Ünlü modelin adı Brad Pitt ve bir zamanlar Kim Kardashian ile birlikte olan ünlü komedyen Pete Davidson ile anılmıştı. Harry Styles ise ünlü oyuncu ve yönetmen Olivia Wilde ile uzun soluklu bir ilişki yaşamış, ancak geçtiğimiz aylarda ikili ayrılma kararı almıştı.

Ayrıca aylar önce Emrata’nın Olivia Wilde’ın hemen yanında Harry Styles’ın konserinde yer alması da dikkat çekmişti. Hatta Ratajkowski’nin, Wilde’dan şarkıcının peşine düştüğü için özür dilediği de basına yansıyan haberler arasında. Bu arada Styles’ın Emrata ile öpüştükten saatler sonra eski sevgilisi model Kiko Muzihara ile görüntülenmesi de kafaları karıştırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir