iQOO Neo 9 ve Neo 9 Pro’nun önemli özellikleri resmi olarak onaylandı

27 Aralık’ta Çin’de gerçekleşecek olan iQOO’nun lansman etkinliği, teknoloji dünyasında büyük bir heyecan yaratıyor. Etkinlikte, iQOO Neo 9 serisi, iQOO Watch ve iQOO TWS 1e kulaklıklar gibi birçok yeni ürün tanıtılacak. iQOO Neo 9 serisi hakkında çok sayıda detay zaten sızdırılmıştı. Bugün ise Vivo’nun Marka ve Ürün Stratejisi Başkan Yardımcısı Jia Jingdong, Weibo üzerinden Neo 9 ve Neo 9 Pro‘nun önemli özelliklerini paylaştı. İşte resmi olarak onaylanmış bu iki telefon hakkında tüm bilgiler.

iQOO Neo 9, Snapdragon 8 Gen 2 yonga setiyle donatılacakken, Neo 9 Pro ise Dimensity 9300 çipi ile gelecek. Her iki telefon da LPDDR5x RAM ve UFS 4.0 depolama alanı gibi ortak özellikler sunuyor. Resmi bir onay olmamakla birlikte, serinin Neo 8 serisi gibi 24 GB RAM ve 1 TB depolama kapasitesi ile gelmesi bekleniyor.

iQOO Neo 9 ve Neo 9 Pro’nun önemli özellikleri resmi olarak onaylandı

Neo 9 ve Neo 9 Pro, 144Hz yenileme hızı sunan bir OLED panele sahip olacak. Diğer raporlara göre, her iki cihaz da 1.5K çözünürlük sunan 6.78 inç Visionox OLED panel ile donatılacak. Ayrıca, iQOO Q1 çipi sayesinde gelişmiş bir görüntüleme ve oyun deneyimi sunacaklar. Bu akıllı telefonlar 5,160mAh batarya ve 120W şarj kapasitesine sahip olacak.

Etkili termal yönetim için Neo 9 serisi, 6K VC sıvı soğutmalı 3D ısı dağıtım sistemine entegre olacak. Her iki model de Vivo X100 akıllı telefonunda bulunan OIS destekli 50 megapiksel Sony IMX920 kamerayı kullanacak. Serinin kalınlığı 7.99mm olacak ve her iki cihaz da Kırmızı ve Beyaz Ruh, Denizci Mavi ve Dövüşçü Siyah olmak üzere üç renk seçeneği ile sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x